Worx robotfűnyíró S300 WR303E Landroid Vision Cloud
Cikkszám 5455175Termékleírás
Cikkszám 5455175
A Worx Landroid Vision Cloud robotfűnyíró megfizethető, mégis ultramodern megoldás 300 m²-es kertekhez. Az innovatív Vision AI technológiának köszönhetően a robotfűnyíró valós időben felismeri az akadályokat, és biztonságosan navigál a kertben - határoló drót nélkül.
A Landroid Vision Cloud a beépített RTK technológiával és az automatikus térképezéssel különösen pontos navigációt és egyenletes fűnyírási eredményt biztosít. A töltőállomás szabadon elhelyezhető, így a telepítés különösen rugalmas és egyszerű.
A gyártó adatai
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstrasse 22
51063 Köln
germany@positecgroup.com
6941504405356
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális emelkedés: | 33 % |
| Vágásmagasság fokozatok: | 7 részes |
| Vágásszélesség: | 18 cm |
| Minimális vágásmagasság: | 30 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 60 mm |
| Alkalmazásvezérlés: | Vezérlés alkalmazáson keresztül |
| Automatikus frissítések: | Automatikus frissítésekkel |
| Üzemelés esős időben: | Esőben is használható |
| Bluetooth funkció: | Bluetooth-funkcióval |
| Lopásgátlás: | Lopásgátlóval |
| Területkorlátozás: | Kamerával |
| Javasolt max. terület (m²): | 300 m² |
| Akadályfelismerés: | Akadályészleléssel |
| Kamera: | Kamerával |
| Kaszálási terv létrehozása: | Az alkalmazáson keresztül Wi-Fi-n keresztül |
| Késleállás: | Késleállító funkcióval |
| Mobilhálózat: | Rádió funkció nélkül |
| Navigáció: | Független navigáció |
| Gyepszél funkció: | Gyepszegély funkcióval |
| Esőérzékelő: | Esőérzékelővel |
| Vágási magasság beállítása: | Kézi |
| Önszabályozó kaszáló: | Önszabályozó fűnyíró szerkezettel |
| Okosotthon kompatibilitás: | Amazon Smart Home |
| Ütközésérzékelők: | Ütésérzékelőkkel |
| Wifi: | Wi-Fi engedélyezve |
| Akkumulátor feszültség: | 20 V |
| Akkumulátor töltés: | 2,5 Ah |
| Hangnyomásszint: | 59 dB |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 11,1 kg |
| Magasság: | 28,3 cm |
| Szélesség: | 45,7 cm |
| Mélység: | 57,6 cm |











