Yard Force MowBest robotfűnyíró
Cikkszám 4769709Termékleírás
Cikkszám 4769709
A Yard Force MowBest 805 robotfűnyíró segít a kisebb kertek gyepének gondozásában. Az 16 cm-es vágási szélességű robotfűnyíró akár 250 m2-es fűfelülethez is alkalmazható.
Hatékony robotfűnyíró
A robotfűnyírót beépített 20 V-os lítiumion akkumulátorral látták el, amely az erős hátsókerék-hajtásnak köszönhetően akár 30 %-os emelkedőkkel is megbirkózik. A különböző zónákból álló bonyolultabb felületek sem jelentenek problémát a MowBest 805 számára. A hatékony akkumulátor 100 perc üzemidőt biztosít, és 60 perc alatt feltöltődik.Megbízható vágási tulajdonságok és mulcsozási elv
A robotfűnyírón lévő központi, 3 fokozatú vágásmagasság-beállítóval 20 mm és 55 mm közötti gyepmagasságot állíthat be. A szegélynyíró funkciónak köszönhetően a fűnyírás a lehető legközelebb történik a gyepszegélyhez, így nincs szükség fárasztó utómunkára. A fűfésű nemcsak növeli a fűnyírás hatékonyságát, hanem megvédi a késeket a kis kövek okozta sérülésektől. A levágott fű finom mulcsként marad a gyepen, ami biztosítja a természetes és fontos tápanyagokat, ill. a nedvességet.Kényelmes és biztonságos fűnyíró
A Yard Force robotfűnyíró emelés-, borulás- és dőlésérzékelőkkel rendelkezik. Amint a robotfűnyírót felemeli a talajról vagy oldalra dönti, a kések automatikusan leállnak. Az intuitív kezelőfelületen gyorsan és egyszerűen elvégezheti az összes fontos beállítást. Ehhez csupán néhány billentyűparancsra van szükség.| Yard Force MowBest 805 robotfűnyíró |
| Töltőállomás |
| 80 m határoló kábel |
| 100x rögzítő szög |
| 9 m tápkábel |
| 3x pótkés csavarokkal |
| 3 kábelcsatlakozó |
| Távtartó |
| Vonalzó |
| Kezelési útmutató. |
A gyártó adatai
Merotec GmbH
Otto-Brenner-Strasse 8
47877 Willich
sales@merotec.eu
6939500729613
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális emelkedés: | 30 % |
| Vágásmagasság fokozatok: | 3 fokozatban |
| Vágásszélesség: | 16 cm |
| Minimális vágásmagasság: | 20 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 55 mm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 14,0 kg |
| Magasság: | 20,6 cm |
| Szélesség: | 38,4 cm |
| Mélység: | 44,0 cm |

















