Yardforce EasyMow 260 robotfűnyíró akár 260 nm nyírási területre
Cikkszám 4803607Termékleírás
Cikkszám 4803607
A Yardforce EasyMow 260 ideális segéd a makulátlan vágás és az egészséges gyep eléréséhez. Gyorsan és egyszerűen beállítható. Ezzel a robotfűnyíróval hátradőlhet és pihenhet, miközben a pázsit egész évben jól néz ki.
Az EasyMow 260 nagy teljesítményű, 20 voltos lítium-ion akkumulátorral van felszerelve, 2,0 Ah kapacitással. Akkutöltésenként 60 perc az üzemidő. A töltési idő kb.100 perc. A 160 mm-es vágási szélesség, a 20 mm és 55 mm közötti vágási magasság tisztán és rendben tartja kertjét. A dőlés-, emelés-, borulás- és ütközésérzékelők biztosítják az optimális védelmet.
A csomag a robotfűnyírón kívül töltőállomást, 80 m-es határoló vezetéket, 100 db rögzítő tüskét, 9 m-es tápkábelt, 3 db tartalék kést tartalék csavarokkal, 3 db kábelcsatlakozót, valamint egy távtartó vonalzót és kezelési útmutatót tartalmaz.
A gyártó adatai
Merotec GmbH
Otto-Brenner-Strasse 8
47877 Willich
sales@merotec.eu
6939500729620
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális emelkedés: | 30 % |
| Vágásszélesség: | 16 cm |
| Minimális vágásmagasság: | 20 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 55 mm |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 11,7 kg |
| Magasság: | 21,0 cm |
| Szélesség: | 44,0 cm |
| Mélység: | 36,0 cm |























