Gardinia Comfort Move roló 120 cm x 150 cm zöld
Cikkszám 5002704Termékleírás
Cikkszám 5002704
A Gardinia Comfort Move roló számos kényelmes előnnyel rendelkezik. Egyrészt a Comfort Move roló egyszerűen a kívánt pozícióba állítható az alsó sín segítségével. A feltekerési sebesség a roló tengelyén található beállító kerékkel szabályozható.
A lánc hiánya nemcsak vizuális előnyökkel jár, és kényelmesebbé teszi a működtetést, hanem teljesen gyermekbiztos is. További kényelmet nyújt a számos felszerelési lehetőség. A csomag tartalmazza a ragasztóval vagy csíptetővel történő felszereléshez szükséges tartókat, valamint a roló mennyezetre, falra vagy bemélyedésbe történő felszereléséhez szükséges rögzítőanyagot.
Helyes kimérés:
Kizárólag stabil mérőeszközöket, pl. mérőpálcát használjon. A rendelési szélesség megállapításához mérje meg az ablakkeret bal oldalának közepe és az ablakkeret jobb oldalának közepe közötti távolságot. Kérjük ügyeljen rá, hogy a poliészter anyag elhaladhasson az ablakkilincsnél. A rendelési szélesség mínusz 3 cm-es méret adja ki a szövetszélességet.
A gyártó adatai
GARDINIA Home Decor GmbH
Neutrauchburger Straße 74
88316 Isny
info@gardinia.de
4003018359913
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Zöld |
| Hőstop funkció: | Thermostop-funkció nélkül |
| Fényáteresztő képesség: | Nappali fény |
| Rögzítés: | Kapcsolni, fúrni, ragasztani |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,43 kg |
| Magasság: | 150,0 cm |
| Szélesség: | 120,0 cm |
| Mélység: | 4,6 cm |

















