Gardinia EasyFix raffroló 50 cm x 140 cm fehér
Cikkszám 5002696Termékleírás
Cikkszám 5002696
A 2 sínnel ellátott Gardinia EasyFix raffroló könnyen, fúrás és csavarozás nélkül rögzíthető az ablakszárnyra. Az állítható tartókonzolok szinte bármilyen ablakszárnyhoz igazíthatók és felszerelhetők.
Az EasyFix raffroló feszes, és akkor is biztonságosan rögzül, ha az ablakot kibuktatja. A raffroló magassága a 2 sín segítségével egyedileg állítható. A poliészter szövet tépőzárral van rögzítve a sínekhez, és könnyen levehető mosáshoz (kímélő programmal 30 °C-on mosható).
Kérjük, vegye figyelembe, hogy a tartókonzolok csak gumitömítéssel ellátott ablakokhoz alkalmasak.
A gyártó adatai
GARDINIA Home Decor GmbH
Neutrauchburger Straße 74
88316 Isny
info@gardinia.de
4003018318491
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fehér |
| Hőstop funkció: | Thermostop-funkció nélkül |
| Fényáteresztő képesség: | Nappali fény |
| Rögzítés: | Kapcsolni, fúrni, ragasztani |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 419 g |
| Magasság: | 140,0 cm |
| Szélesség: | 50,0 cm |
| Mélység: | 5,0 cm |



















