Gardinia EasyFix termoroló 45 cm x 150 cm fekete
Cikkszám 5544606Termékleírás
Cikkszám 5544606
A Gardinia EasyFix termoroló egyszerű fekete színben kapható, amely csodálatosan illik sötét ablakkeretekhez. Az Easyfix termoroló fúrás vagy csavarozás nélkül rögzíthető az ablakszárnyra. Az állítható rolóakasztók szinte minden ablakszárnyra beállíthatók és felszerelhetők.
Ezenkívül ragasztással is rögzíthetők. A szövet átlátszatlan, alumíniummal bevont hátoldala pedig energiát takarít meg a hideg hónapokban, a nyári hónapokban pedig visszaveri a napfényt. Az Easyfix termoroló lánccal tekerhető fel és le. A lánc jobbra vagy balra is felszerelhető.
A gyártó adatai
GARDINIA Home Decor GmbH
Neutrauchburger Straße 74
88316 Isny
info@gardinia.de
4003018383734
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fekete |
| Hőstop funkció: | Thermostop-funkcióval |
| Fényáteresztő képesség: | Sötétítés |
| Rögzítés: | Szorítás vagy ragasztás |
| Anyag: | Textilek |
| Belátásgátló kezelése: | Lánc |
| Ablakszélességhez (cm): | 45 cm |
| Ablakmagassághoz (cm): | 150 cm |
| Rögzítés: | Rögzítőanyag nélkül |
| Belátásgátló alkalmazási terület: | Ablak |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 341 g |
| Magasság: | 150,0 cm |
| Szélesség: | 45,0 cm |
| Mélység: | 3,9 cm |































