Velux DKL M04 1100S sötétítő roló sötétkék
Cikkszám 2767713Termékleírás
Cikkszám 2767713
A Velux sötétítő roló abszolút sötétséget biztosít minden helyiségben. Ezáltal a sötétítő rolók gyerekszobákba és hálószobákba ideálisak. Az ablakroló nyugodt, egészséges alvást biztosít a nap bármely szakában.
Sötétítő roló tetőablakokhoz
A Velux roló egyszerűen belülről rögzíthető az ablakhoz. Rendkívüli illeszkedési pontosságának köszönhetően a belső roló tökéletesen illeszkedik a tetőablakba, és könnyen beépíthető. A sötétítéshez egyszerűen húzza le a rolót a fogantyúnál fogva. A vezetősíneknek köszönhetően fokozatmentesen állítható.Robusztus és könnyen tisztítható roló
A Velux sötétítő rolók nemcsak magas funkcionalitásukkal, hanem kiváló minőségükkel is meggyőzőek. A roló szövete strapabíró és ellenáll a szennyeződéseknek, emellett nedves kendővel letörölhető. A zsinórhúzók szintén robusztus poliészterből készültek. A sín anyaga eloxált alumíniumból készült.Az ablak típusára és méretére vonatkozó információkat az adattáblán találja, amely a fogantyútól jobbra vagy balra található, amikor az ablak nyitva van.
A gyártó adatai
VELUX Magyarország KFT
Zsófia 1-3
utca
1031 Budapest
vevoszolgalat@velux.com
5702325155308
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Hőstop funkció: | Thermostop-funkció nélkül |
| Rögzítés: | Fúrás és csavarozás |
| Szín: | Sötétkék |
| Fényáteresztő képesség: | Sötétítő |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,19 kg |
| Magasság: | 6,2 cm |
| Szélesség: | 5 mm |
| Mélység: | 5 mm |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.











