Hammerite fémfesték közvetlenül könnyű- és színesfémre sötétbarna 0,75 l
Cikkszám 3126034Termékleírás
Cikkszám 3126034
A Hammerit fémfesték közvetlenül felvihető a legtöbb könnyű- és színesfémre, valamint galvanizált acélra. Gyors száradást garantál, akár egy réteg is elég belőle. Szagmentes, a környezeti hatásoknak megfelel.
A gyártó adatai
Akzo Nobel Coatings Zrt.
Dunavirág Street 2-6
1. Building / V. Floor
1138 Budapest
dulux.hu@akzonobel.com
5010212581421
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Kerítések, rácsok, korlátok, kerékpárok, ajt |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Anyag alapja: | Oldószertartalmú |
| Fényességi fokozat: | Selyemfényű |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 20 °C |
| Átvonható kb. elteltével: | 6 h |
| Felület száraz kb. után: | 4 h |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 12 ml |
| Megfelel alapként: | Fém, alu, cink |
| Űrtartalom (l): | 0,75 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 693 g |
| Magasság: | 12,0 cm |
| Szélesség: | 10,2 cm |
| Mélység: | 10,2 cm |







