Hammerite Rozsdagátló Spray barna 400 ml
Cikkszám 4283313Termékleírás
Cikkszám 4283313
A Hammerite Spray-ek összetétele megegyezik a dobozban kapható fémvédő festékekkel. A Hammerite Rozsdagátló Spray rendkívül hatékony rozsda elleni védelem a különösen problémás helyeken (furatok, sarkok, élek, hegesztések). Alkalmas rozsdás vagy még festetlen vas- és acélfelületekre való közvetlen felhordásra. Cink-foszfát tartalma stabilizálja a meglévő rozsdát és védőfilmet képez, amely megakadályozza az új rozsdásodást.
A gyártó adatai
Akzo Nobel Coatings Zrt.
Dunavirág Street 2-6
1. Building / V. Floor
1138 Budapest
dulux.hu@akzonobel.com
5992457506028
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Vas és acél |
| Átvonható kb. elteltével: | 4 h |
| Felület száraz kb. után: | 4 h |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Egyidejűleg alapozó |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Megfelel alapként: | Fém, vas, acél, csiszolt régi festések |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 296 g |
| Magasság: | 19,9 cm |
| Szélesség: | 6,5 cm |
| Mélység: | 6,5 cm |



