Supralux orkán 3in1 profi selyemfényű zománcfesték antracit 2,5 l
Cikkszám 5173729Termékleírás
Cikkszám 5173729
Fém, acél és horganyzott acél felületekre ajánlott, külön alapozást nem igénylő beltéri és kültéri zománcfesték.
A gyártó adatai
Akzo Nobel Coatings Zrt.
Dunavirág Street 2-6
1. Building / V. Floor
1138 Budapest
dulux.hu@akzonobel.com
5992457507865
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Vas és acél |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Időjárás- és UV-állóság: | Magas |
| Optikai megjelenés: | Selyemfényű |
| Fényességi fokozat: | Selyemfényű |
| Felhordások javasolt száma: | 3 Darab |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 20 °C |
| Átvonható kb. elteltével: | 18 h |
| Felület száraz kb. után: | 3 h |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Egyidejűleg alapozó |
| Megfelel alapként: | fém, vas, acél |
| Űrtartalom (l): | 2,5 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,41 kg |
| Magasság: | 16,0 cm |
| Szélesség: | 17,0 cm |
| Mélység: | 17,0 cm |







