Trinát Rozsdastop selyemfényű 7016 antracit 0,25 l
Cikkszám 5380225Termékleírás
Cikkszám 5380225
A Trinát Rozsdastop fémfesték széleskörűen alkalmazható alapozóként és fedőfestékként is vas, öntött vas, horgonyzott acél, alumínium, acél és réz felületekre, akár közvetlenül a rozsdára is. Szélsőséges időjárásoknak kitett felületeken is tartós bevonatot képez. Különösen ajánlott rozsdás felületek felújítására. 15 év korrózióvédelem. Kiváló fedőképesség. Gyorsan szárad.
A gyártó adatai
PPG Deco Polska Sp. z o.o.
Kwidzyńska 8
51-416 Wrocław
serwis.klienta@ppg.com
5904000063025
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Vas és acél |
| RAL-szám: | Antracit szürke RAL 7016 |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Időjárás- és UV-állóság: | Magas |
| Diffúzibilitás: | Nincs adat |
| Anyag alapja: | Oldószertartalmú |
| Oldószermentes: | Nem oldószermentes |
| Hosszútávú védelem: | Hosszú távú védelemmel |
| Fényességi fokozat: | Selyemfényű |
| Felhordások javasolt száma: | 3 Darab |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 23 °C |
| Feldolgozás: | Hengerelés, festés, festékszórás |
| Átvonható kb. elteltével: | 2 h |
| Felület száraz kb. után: | 10 h |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Nem alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Nem színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Megfelel alapként: | Fém, acél, öntöttvas, stb. |
| Űrtartalom (l): | 0,25 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 302 g |
| Magasság: | 7,7 cm |
| Szélesség: | 7,3 cm |
| Mélység: | 7,3 cm |







