Einhell by kwb vágókorong fém sarokcsiszolókhoz 355 mm x 25,4 mm x 3,2 mm
Cikkszám 4700274Termékleírás
Cikkszám 4700274
A fém sarokcsiszolókhoz használható Einhell vágókorong 355 mm-es átmérővel, 25,4 mm-es furattal és 3,2 mm-es vastagsággal rendelkezik. Szinte minden szokványos, helyhez kötött sarokcsiszolóhoz alkalmas, és lemezekben vagy acélból készült csövekben kiváló vágási teljesítményt ér el. 4400 fordulat/perc maximális fordulatszámhoz alkalmas.
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4009317919759
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmas a következőkre: | Acél |
| Felfogó átmérője: | 355 mm |
| Tartalom: | 1 Darab |
| Forma: | Üveglapok |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 643 g |
| Magasság: | 3 mm |
| Szélesség: | 35,5 cm |
| Mélység: | 35,5 cm |



