Konstrukciós szeglet fehér porszórt 100 mm x 75 mm x 30 mm
Cikkszám 3100260Termékleírás
Cikkszám 3100260
A konstrukciós szeglet minden könnyű faszerkezethez alkalmazható. Anyaga fehér porszórt acél. Mérete 100 mm x 75 mm x 30 mm. A szerelés felcsavarozással történik.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874927125
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Sarokösszekötő |
| Alkalmazási terület: | Kívül és belül |
| Felület: | Fehér porszórt |
| Anyag: | Acél |
| Árucikk típusa: | Fa összekötők |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 109 g |
| Magasság: | 10,0 cm |
| Szélesség: | 7,5 cm |
| Mélység: | 3,0 cm |





