Konstrukciós szeglet sárga horganyzott 40 mm x 40 mm x 20 mm
Cikkszám 3097938Termékleírás
Cikkszám 3097938
A sarokvas minden könnyű faszerkezethez alkalmas. Sárgára horganyzott acélból készült és időjárásálló. A sarokvas egyenlő szárú. Mérete 40 mm x 40 mm x 20 mm. Beépítése csavarozással történik.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874925237
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Sarokösszekötő |
| Alkalmazási terület: | Kívül és belül |
| Felület: | Sárga horganyzott |
| Anyag: | Acél |
| Árucikk típusa: | Fa összekötők |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 34 g |
| Magasság: | 4,0 cm |
| Szélesség: | 4,0 cm |
| Mélység: | 2,0 cm |





