Lapos T-összekötő horganyzott 160 mm x 98 mm x 45 mm
Cikkszám 3097961Termékleírás
Cikkszám 3097961
A lapos összekötő T- vagy fejcsatlakozások rögzítésére alkalmas. Horganyzott acélból készült, időjárásálló és kültéri használatra alkalmas. Méretei: 160 mm x 98 mm x 45 mm.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874921147
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | T-laposösszekötő |
| Alkalmazási terület: | Kívül és belül |
| A csomagolás tartalma: | 1 Darab |
| Felület: | Horganyzott |
| Anyag: | Acél |
| Árucikk típusa: | Fa összekötők |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,10 kg |
| Magasság: | 16,0 cm |
| Szélesség: | 9,8 cm |
| Mélység: | 4,5 cm |





