Fedeles üvegmécses
Cikkszám 4122057Termékleírás
Cikkszám 4122057
A fedeles üvegmécses, mérete: 16 cm. Égési ideje: 8 óra.
A gyártó adatai
Prometeo.hu Kft.
Elkerülő út 7
6050 Lajosmizse
info@prometeo.hu
5999556247777
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Többszínű |
| Magasság: | 16 cm |
| Átmérő: | 7,5 cm |
| Anyag: | Üveg |
| Illat: | Nélkül |
| Alkalmazási terület: | Kültér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Típus: | Sírgyertyák |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 200 g |
| Magasság: | 16,5 cm |
| Szélesség: | 7,5 cm |
| Mélység: | 7,5 cm |
Soha ne hagyja felügyelet nélkül az égő gyertyát.
Soha ne helyezze függönyök vagy egyéb gyúlékony tárgyak közelébe a gyertyát. Nyílt lángról van szó, ezért mindig különösen óvatosan járjon el.
Soha ne állítsa huzat útjába a gyertyát. A huzatban álló gyertya mindig füstöl és csepeg.
A gyertyát nem gyúlékony alátétre vagy gyertyatartóra helyezze.
A gyertyákat egymástól legalább 10 cm-es távolságra helyezze. Az egymáshoz túl közel álló gyertyák megolvadhatnak és elfolyhatnak a másik gyertya hője miatt.
Mindig függőleges helyzetben állítsa le.
Fogyasztásra nem alkalmas.





