Madona temetői mécses betét fedéllel kereszt
Cikkszám 5565684Termékleírás
Cikkszám 5565684
Madona temetői mécses betét fedéllel 240g, 3nap, fehér, arany kereszt.
A gyártó adatai
Z - TRADE s. r. o.
Třída Soukenická 93
55001 Broumov
ztrade@ztrade.cz
8592001452541
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fehér |
| Magasság: | 13,4 cm |
| Átmérő: | 5,3 cm |
| Anyag: | Műanyag |
| Illat: | Nélkül |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéren |
| Tartalom: | 1 darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 259 g |
| Magasság: | 17,0 cm |
| Szélesség: | 7,0 cm |
| Mélység: | 7,0 cm |



