Mécsesbetét nyitott műanyag 12 cm
Cikkszám 2852689Termékleírás
Cikkszám 2852689
Nyitott, 120 mm-es, műanyag mécsesbetét. Égési ideje: 36 óra. Anyaga: műanyag.
A gyártó adatai
Prometeo.hu Kft.
Elkerülő út 7
6050 Lajosmizse
info@prometeo.hu
8717847185334,5999556240549,8717847085375
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fehér |
| Magasság: | 12 cm |
| Átmérő: | 5,0 cm |
| Anyag: | Paraffin |
| Alkalmazási terület: | Kültér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Típus: | Egyéb formák |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 97 g |
| Magasság: | 12,0 cm |
| Szélesség: | 5,0 cm |
| Mélység: | 5,0 cm |
Soha ne hagyja felügyelet nélkül az égő gyertyát.
Soha ne helyezze függönyök vagy egyéb gyúlékony tárgyak közelébe a gyertyát. Nyílt lángról van szó, ezért mindig különösen óvatosan járjon el.
Soha ne állítsa huzat útjába a gyertyát. A huzatban álló gyertya mindig füstöl és csepeg.
A gyertyát nem gyúlékony alátétre vagy gyertyatartóra helyezze.
A gyertyákat egymástól legalább 10 cm-es távolságra helyezze. Az egymáshoz túl közel álló gyertyák megolvadhatnak és elfolyhatnak a másik gyertya hője miatt.
Mindig függőleges helyzetben állítsa le.
Fogyasztásra nem alkalmas.





