Műanyag antik ezüst vagy arany tetejű és talpú hatszögletű üvegmécses
Cikkszám 4705331Termékleírás
Cikkszám 4705331
Műanyag antik ezüst vagy arany, tetejű és talpú hatszögletű üvegmécses, 255 mm méretű, kegyelet célokra, szeretteink sírjára helyezve emlékezhetünk rájuk szerettel.
A gyártó adatai
Prometeo.hu Kft.
Elkerülő út 7
6050 Lajosmizse
info@prometeo.hu
5999556249849
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Üveg |
| Illat: | Nélkül |
| Alkalmazási terület: | Kültér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 455 g |
| Magasság: | 25,5 cm |
| Szélesség: | 11,0 cm |
| Mélység: | 11,0 cm |



