Wk60/6 PROMETEO 6 db-os mécsesbetét Fehér színű 60 mm magas
Cikkszám 5189790Termékleírás
Cikkszám 5189790
Kb.55g/db és 10-12 h égési idő/db.
A gyártó adatai
Prometeo.hu Kft.
Elkerülő út 7
6050 Lajosmizse
info@prometeo.hu
5999571092192
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fehér |
| Magasság: | 6 cm |
| Anyag: | Paraffin |
| Tartalom: | 6 darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 330 g |
| Magasság: | 6,0 cm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 7,0 cm |
Soha ne hagyja felügyelet nélkül az égő gyertyát.
Soha ne helyezze függönyök vagy egyéb gyúlékony tárgyak közelébe a gyertyát. Nyílt lángról van szó, ezért mindig különösen óvatosan járjon el.
Soha ne állítsa huzat útjába a gyertyát. A huzatban álló gyertya mindig füstöl és csepeg.
A gyertyát nem gyúlékony alátétre vagy gyertyatartóra helyezze.
A gyertyákat egymástól legalább 10 cm-es távolságra helyezze. Az egymáshoz túl közel álló gyertyák megolvadhatnak és elfolyhatnak a másik gyertya hője miatt.
Mindig függőleges helyzetben állítsa le.
Fogyasztásra nem alkalmas.





