Hettich fogas 4 akasztóval krómozott
Cikkszám 2511509Termékleírás
Cikkszám 2511509
A Hettich felcsavarozható fogas 4 db akasztóval, krómozott kivitelben.
Mérete: 38 cm x 4 cm x 3,3 cm
A gyártó adatai
Hettich Do-It-Yourself GmbH & Co.KG
Lange Str. 51
49326 Melle-Neuenkirchen
info@hettich.com
4008057400145
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Magasság: | 3,8 cm |
| Szélesség: | 38 cm |
| Mélység: | 3,3 cm |
| Váz anyaga: | Nemesacél |
| Váz díszítése/színe: | Króm, fényes |
| Kampók száma: | 4 Darab |
| Beépítési mód: | Csavaros összeszerelés |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 245 g |
| Magasság: | 4,0 cm |
| Szélesség: | 38,0 cm |
| Mélység: | 3,3 cm |







