Hettich ruhafogas 4 akasztóval krómozott
Cikkszám 3157351Termékleírás
Cikkszám 3157351
Krómozott ruhafogas, 4 db dupla akasztóval. Fényes felületűés könnyen felcsavarozható.
A gyártó adatai
Hettich Do-It-Yourself GmbH & Co.KG
Lange Str. 51
49326 Melle-Neuenkirchen
info@hettich.com
4008057498272
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Magasság: | 11 cm |
| Szélesség: | 49 cm |
| Váz anyaga: | Acél |
| Váz díszítése/színe: | Króm, fényes |
| Kampók száma: | 4 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 540 g |
| Magasság: | 8,5 cm |
| Szélesség: | 45,5 cm |
| Mélység: | 11,0 cm |



