Hettich ruhafogas fém ezüst 2 akasztóval
Cikkszám 1602952Termékleírás
Cikkszám 1602952
Ruhafogas két darab fémből készült, kettes ruhaakasztó kampóval
A gyártó adatai
Hettich Do-It-Yourself GmbH & Co.KG
Lange Str. 51
49326 Melle-Neuenkirchen
info@hettich.com
4008057056519
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Magasság: | 16,5 cm |
| Szélesség: | 28,5 cm |
| Mélység: | 7,5 cm |
| Váz anyaga: | Acél |
| Váz díszítése/színe: | Ezüst |
| Kampók száma: | 2 Darab |
| Beépítési mód: | Csavaros összeszerelés |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 597 g |
| Magasság: | 15,5 cm |
| Szélesség: | 16,4 cm |
| Mélység: | 6,5 cm |





