Globo spotlámpa Robby 3 ágú grafitszürke 410 mm x 60 mm x 120 mm
Cikkszám 5040530Termékleírás
Cikkszám 5040530
A Robby sorozatnak ez az egyszerű spotja kialakításával és színvilágával inspirál. Egy téglalap alakú, famintás (41 cm x 6 cm) mennyezeti tartón három GU10 foglalat található, és mindegyiket egy-egy matt grafitszürke színű, henger alakú ernyő borítja. A GU10 foglalatnak köszönhetően szabadon választhat izzókat legfeljebb 35 wattos maximális teljesítményig.
A gyártó adatai
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371442522
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Foglalat: | GU10 |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényforrások száma: | 3 |
| Fényszín: | Cikk izzó nélkül |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Forma: | Hosszúkás |
| Ernyő anyaga: | Fém |
| Váz anyaga: | Fém |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 35 W |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 700 g |
| Magasság: | 12,0 cm |
| Szélesség: | 6,0 cm |
| Mélység: | 41,0 cm |





















