Globo spotlámpa Xara I kétágú antik sárgaréz
Cikkszám 4730164Termékleírás
Cikkszám 4730164
A Xara I termékcsaládba tartozó spotlámpa egyszerű fekete fém és antik sárgaréz formatervezésével igazán meggyőző. A 22 cm-es lámpa két, antik sárgarézzel körbevett E14-es foglalattal rendelkezik, melyeket egy szép formájú fém rácsos ernyővel láttak el. A foglalatokba beleillő, tetszés szerint kiválasztott izzókat helyezhet, így lehetősége van arra, hogy a fény színét és erejét a saját elképzelései szerint határozza meg. A termékcsalád többi tagjával teljessé teheti a négy fal közötti összképet és csodálatos légkört teremthet.
A gyártó adatai
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371424368
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fekete |
| Stílusirányzat: | Modern |
| Foglalat: | E14 |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényforrások száma: | 2 |
| Fényszín: | Cikk izzó nélkül |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Forma: | További formák |
| Ernyő anyaga: | Fém |
| Váz anyaga: | Fém |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 40 W |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 400 g |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 9,0 cm |
| Mélység: | 22,0 cm |

















