OBI Lighting Milazzo 4 részes spotlámpa
Cikkszám 4235602Termékleírás
Cikkszám 4235602
Ez a 4 részes, stílusos LED-es spotlámpa a Milazzo sorozatba tartozik. A mennyezeti lámpa kellemes fénnyel tölti meg az előszobát, a nappalit vagy a hálószobát. Króm rátétekkel ellátott nikkelből és szatinált üvegből készült. Igényes foglalata ovális, hegyes végekkel rendelkezik, és matt szegély díszíti. Közepén tükröződik a króm felület. A fehér szatinált üvegen szép minták törik meg a szatinálást. A spotlámpa stílbútorokhoz ugyanolyan jól illik, mint a modern lakberendezési stílushoz. Mérete 7 cm x 16 cm x 70 cm (Ma x Sz x Mé).
Takarékos izzó különleges előnyökkel
A spotlámpa négy darab E14 foglalatú, 4 wattos, az A+ energiahatékonysági osztálynak megfelelő energiatakarékos izzókkal kompatibilis. Fényárama 350 lm. Az egységesített foglalatnak köszönhetően az izzók könnyedén cserélhetők. A lámpa környezetbarát, és kevés áramot fogyaszt. Melegfehér (3000 K) fényt bocsát ki 180°-os fényszórási szögben, élettartama 20 000 óra. A csomag négy izzót tartalmaz.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007878505299
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Króm |
| Foglalat: | E14 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényforrások száma: | 4 |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Izzóval együtt: | LED |
| Forma: | Ovális |
| Ernyő anyaga: | Üveg |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,10 kg |
| Magasság: | 7,0 cm |
| Szélesség: | 16,0 cm |
| Mélység: | 70,0 cm |





