Rábalux Gavin fali spotlámpa 2-es IP20 króm - bükk - fehér
Cikkszám 4008348Termékleírás
Cikkszám 4008348
Gavin, fa betétes szpotlámpa
A gyártó adatai
Rábalux Zrt.
Körtefa utca 5
9027 Győr
infohu@rabalux.com
5998250364872
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Skandináv |
| Foglalat: | E14 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényforrások száma: | 2 |
| Fényszín: | Cikk izzó nélkül |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Ernyő anyaga: | Üveg |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 560 g |
| Magasság: | 17,5 cm |
| Szélesség: | 25,5 cm |
| Mélység: | 25,5 cm |



