Samia fali- és mennyezeti lámpa vas 1 izzós
Cikkszám 5091491Termékleírás
Cikkszám 5091491
Az 1 izzós Samia fali- és mennyezeti lámpa divatos vintage megjelenésével hódít. A fa és ezüstszínű vas kombinációja különleges bájt kölcsönöz a lámpának. A lámpa nem tartalmaz izzót. A lámpába E14-es, legfeljebb 40 wattos izzót helyezhet. Kombinálja a lámpát egy tetszés szerinti izzóval. A lámpa egyetlen spotja forgatható és elfordítható, így tetszés szerint állítható. Rusztikus megjelenésének köszönhetően a lámpa garantáltan igazi szemet gyönyörködtető látvány lesz. A lámpa hossza 16,5 cm, szélessége 15 cm, maximális felfüggesztése pedig 21,5 cm.
A hozzá illő izzót a csomag nem tartalmazza.
A gyártó adatai
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689957353
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Ipar |
| Foglalat: | E14 |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényszín: | Cikk izzó nélkül |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Forma: | Kerek |
| Ernyő anyaga: | Vas |
| Váz anyaga: | Fa |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 40 W |
| Állítható magasság: | Állítható magasságú |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 602 g |
| Magasság: | 21,5 cm |
| Szélesség: | 16,5 cm |
| Mélység: | 15,0 cm |














