Buschbeck Bristol kültéri konyha
Cikkszám 5191663Termékleírás
Cikkszám 5191663
A Buschbeck Bristol kültéri konyhával kulináris csúcspontokat hozhat létre a szabadban, a kiváló minőségű rozsdamentes acél használatának köszönhetően pedig mindezt egész évben megteheti. A hat nagy teljesítményű rozsdamentes acél égő külön szabályozható, így közvetlen vagy közvetett grillezésre nyújt lehetőséget. A grillfedélbe beépített hőmérőnek köszönhetően teljes mértékben ellenőrizheti a grillezett ételeket, miközben a praktikus oldalsó forralón megfelelő köreteket, leveseket vagy szószokat készíthet. A nagy méretű munkafelületek elegendő helyet kínálnak az ételek előkészítéséhez, és a két oldalsó összecsukható polcnak köszönhetően szükség esetén helytakarékosan csökkenthetők. A két alsó szekrényben és a három fiókban edények, vágódeszkák, grilleszközök stb. tárolhatók, így mindig kéznél lesznek. A csatlakozótömlő és a gáznyomás-szabályozó a csomag részét képezi.
További termékjellemzők:
- 6 fokozatmentesen szabályozható főégő (egyenként 3,9 kW)
- 1 infravörös hátsó égő (4,2 kW)
- Praktikus oldalsó forraló (3,6 kW) serpenyős ételekhez vagy szószokhoz
- Az oldalsó égőhöz való serpenyő max. átmérője 195 mm
- Kiváló minőségű rozsdamentes acél grillráccsal (Sz x Mé 96 cm x 45 cm)
- A rozsdamentes acél melegentartó rács kenyér és baguette pörkölésére is alkalmas
- Rozsdamentes acél burkolat beépített hőmérővel és kémlelőablakkal
- A rozsdamentes acél burkolatba beépített világítás
- A csatlakozótömlőt és a gáznyomás-szabályozót a csomag tartalmazza
- Forgógombok LED-es világítással
- Munkamagasság grillezéskor kb. 90 cm
A gyártó adatai
Buschbeck GmbH
Friedrich-Engels-Str. 21
51545 Waldbröl
info@buschbeck.de
4033886160328
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fedél hőmérő: | Fedélhőmérővel |
| Érz. alkalmazási hely: | erkélyre és kertbe |
| Mobilitás: | Görgőkkel |
| max. vendégszám (steak-ek száma): | 17 |
| Munkamagasság: | 90 cm |
| Közvetett grillezés: | Közvetett grillezés lehetséges |
| Melegítőállvány: | Melegentartó ráccsal |
| Oldalsó polc: | Oldalsó polccal |
| Hátsó égővel: | hátsó égővel |
| Gyújtás: | Piezo gyújtással |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 110,0 kg |
| Magasság: | 119,0 cm |
| Szélesség: | 2,14 m |
| Mélység: | 60,0 cm |






































