Buschbeck Cambridge kültéri konyha
Cikkszám 5191655Termékleírás
Cikkszám 5191655
Ezzel a Buschbeck Cambridge kültéri konyhával kiváló minőségű terméket vihet otthonába. A fekete színű, porszórt acélból készült Cambridge kültéri konyha nemcsak modern és időtlen hatást kelt, hanem számos praktikus funkcióval is rendelkezik. A középpontban egy rozsdamentes acél fedéllel rendelkező gázgrill áll, amely lehetővé teszi a közvetlen és közvetett grillezést. A beépített hőmérőnek köszönhetően a hőmérséklet könnyen ellenőrizhető, így tökéletesek lesznek az ízletes grillezett ételek. Különösen praktikus az oldalsó forraló a szószokhoz vagy köretekhez, az oldalsó lehajtható polc pedig még több munkafelületet biztosít. A beépített italhűtő és a csapteleppel ellátott mosogató optimálisan kiegészíti a kültéri konyhát. A két szekrényajtó mögött és a két fiókban rengeteg tárolóhely van a grilltartozékok vagy egyéb eszközök számára.
További termékadatok:
- 4 fokozatmentesen szabályozható főégő (egyenként 3,9 kW)
- Nagy teljesítményű hátsó égővel (4,2 kW)
- Praktikus oldalsó forraló (3,6 kW) serpenyős ételekhez vagy szószokhoz
- Az oldalsó forralóra helyezhető serpenyő max. átmérője 195 mm
- Kiváló minőségű rozsdamentes acél grillráccsal (Sz x Mé 60 cm x 42 cm)
- A rozsdamentes acél melegentartó rács kenyér és baguette pörkölésére is alkalmas
- Rozsdamentes acél burkolat beépített hőmérővel és kémlelőablakkal
- A rozsdamentes acél burkolatba beépített világítás
- Praktikus mosogatóval és csapteleppel
- Felhajtható oldalsó polc
- Kémlelőablakos italhűtő-szekrénnyel (zárható)
- Hűtőszekrény 39 dB, G energiahatékonysági osztály, 128 kW
- A csatlakozótömlőt és a gáznyomás-szabályozót a csomag tartalmazza
- Forgatógombok LED-es világítással
- Munkamagasság grillezéskor kb. 90 cm
A gyártó adatai
Buschbeck GmbH
Friedrich-Engels-Str. 21
51545 Waldbröl
info@buschbeck.de
4033886160311
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fedél hőmérő: | Fedélhőmérővel |
| Érz. alkalmazási hely: | erkélyre és kertbe |
| Mobilitás: | Görgőkkel |
| max. vendégszám (steak-ek száma): | 10 |
| Munkamagasság: | 90 cm |
| Közvetett grillezés: | Közvetett grillezés lehetséges |
| Melegítőállvány: | Melegentartó ráccsal |
| Oldalsó polc: | Oldalsó polccal |
| Hátsó égővel: | hátsó égővel |
| Gyújtás: | Piezo gyújtással |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 153,0 kg |
| Magasság: | 119,0 cm |
| Szélesség: | 2,62 m |
| Mélység: | 60,0 cm |












































