Buschbeck kültéri konyha Chester
Cikkszám 5264585Termékleírás
Cikkszám 5264585
A kiváló minőségű, feketére festett, rozsdamentes acélból készült Chester kültéri konyha számos olyan előnnyel rendelkezik, amely garantálja az első osztályú kültéri grillélményt.
Hat nagy teljesítményű, külön szabályozható, rozsdamentes acél égőjével rugalmas, közvetlen és közvetett grillezést tesz lehetővé. A Chester kültéri konyha egyik kiemelkedő jellemzője az innovatív Sizzle Zone, a valódi grillen kívül, amely rendkívül magas hőmérsékletet hoz létre a tökéletes pirítás érdekében, és lehetővé teszi húsok, zöldségek és tengeri gyümölcsök gyors megpirítását. A grillfedélbe integrált hőmérő lehetővé teszi a grillhőmérséklet precíz ellenőrzését. A nagyméretű munkafelületek elegendő helyet kínálnak az ételek előkészítéséhez, és az összecsukható oldalsó polcoknak köszönhetően szükség esetén bővíthetők vagy csökkenthetők. A Chester kültéri konyha alsó szekrényei és fiókjai elegendő tárolóhelyet biztosítanak az edények, vágódeszkák, grilleszközök és tartozékok számára, így azok rendezetten és könnyen elérhető közelségben tárolhatók. A csatlakozótömlő és a gáznyomás-szabályozó a csomag részét képezi, hogy biztosítsa a kültéri konyha gyors és egyszerű üzembe helyezését. A feketére festett, rozsdamentes acélból készült, kiváló minőségű megmunkálásával a Chester kültéri konyha nemcsak funkcionális, hanem igazi szemet gyönyörködtető látvány is lesz a kertben vagy a teraszon.
A gyártó adatai
Buschbeck GmbH
Friedrich-Engels-Str. 21
51545 Waldbröl
info@buschbeck.de
4033886160854
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Csatlakoztató tömlő: | Csatlakozótömlővel |
| Takaróval: | Fedőburkolat nélkül |
| Fedél hőmérő: | Fedélhőmérővel |
| Csaptelep: | Szerelvény nélkül |
| Forgószabályzó: | Megvilágított szabályozók |
| Az egyes alkatrészek mosogatógépben moshatók: | Az egyes alkatrészek mosogatógépben nem moshatók |
| Gáznyomás szabályozó: | Gáznyomás-szabályozóval |
| Infravörös égő: | Infravörös hátsó égővel |
| Mosogató: | Mosogató nélkül |
| Alsó szekrény: | Alsó szekrénnyel |
| Grill típus: | Gázgrill |
| Érz. alkalmazási hely: | erkélyre és kertbe |
| Mobilitás: | Görgőkkel |
| Munkamagasság: | 87,5 cm |
| Közvetett grillezés: | Közvetett grillezés lehetséges |
| Melegítőállvány: | Melegentartó ráccsal |
| Oldalsó polc: | Oldalsó polccal |
| Hátsó égővel: | hátsó égővel |
| Gyújtás: | Piezo gyújtással |
| Burkolat szín: | Fekete |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 110,0 kg |
| Magasság: | 119,0 cm |
| Szélesség: | 2,14 m |
| Mélység: | 60,0 cm |
















