Buschbeck kültéri konyha King Range 112 cm x 282 cm x 58 cm fekete
Cikkszám 5264593Termékleírás
Cikkszám 5264593
A Buschbeck King Range kültéri konyha nélkülözhetetlen fénypont a grillezők számára, akik értékelik a sokoldalúságot, a precizitást és az ízeket. A négy nagy teljesítményű rozsdamentes acél égővel és az oldalsó forralózónával szinte minden grillezett ételt csemegévé varázsol. Forralózóna a tökéletes steak elkészítéséhez: Biztosítja a kiváló brandinget és a csodálatosan szaftos belsőt.
A fokozatmentesen állítható főégők képezik a gázgrill középpontját. A fedélben lévő hőmérővel együtt optimális hőmérséklet-szabályozást tesznek lehetővé, így bármilyen grillezési igény kielégíthető. A konyhát egy beépített italhűtőszekrény, valamint egy lefolyóval és csappal ellátott funkcionális mosogató teszi teljessé.
A Soft-Close ajtók és a 12 görgő megkönnyíti a kültéri konyha mozgatását és elhelyezését. A Buschbeck King Range kültéri konyha megbízható partnere lesz a felejthetetlen szabad ég alatti grillpartikhoz, ahol maximális rugalmasságot és kényelmet biztosít.
- Rugalmas: A Buschbeck King Range kültéri konyha konyhai elemei rugalmasan felállíthatók. Az egyes elemeket igényei szerint rendezheti, így kialakíthatja személyes kültéri konyháját.
- Propán-butángázzal üzemeltethető (max. gázpalack méret: 310 mm átmérő x 600 mm - nem tartozék).
- A robusztus, porszórt acélból készült korpusz stabilitást biztosít.
- Nagy teljesítményű gázgrill 4 rozsdamentes acél égővel (egyenként 3,9 kW) és 1 infravörös égővel (forralózóna - 4,3 kW) sokoldalú grillezési lehetőségeket tesz lehetővé.
- Csatlakozótömlővel, gáznyomás-csökkentővel, grillráccsal (kb. 60,5 cm x 42 cm) és rozsdamentes acél melegentartó ráccsal.
- Lefolyóval ellátott mosogatóval és kiváló minőségű vízcsappal.
- Az üvegajtós italhűtőszekrény elegendő helyet biztosít az italok számára.
- A 12 görgővel ellátott alsó szekrény (ebből 6 görgő rögzíthető) megkönnyíti a kültéri konyha mobilitását.
- A CE-tanúsítvány garantálja a biztonsági szabványok betartását.
- Munkamagasság kb. 90 cm.
A gyártó adatai
Buschbeck GmbH
Friedrich-Engels-Str. 21
51545 Waldbröl
info@buschbeck.de
4033886160434
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Csatlakoztató tömlő: | Csatlakozótömlővel |
| Takaróval: | Fedőburkolat nélkül |
| Fedél hőmérő: | Fedélhőmérővel |
| Csaptelep: | Szerelvénnyel |
| Forgószabályzó: | Megvilágított szabályozók |
| Az egyes alkatrészek mosogatógépben moshatók: | Az egyes alkatrészek mosogatógépben nem moshatók |
| Gáznyomás szabályozó: | Gáznyomás-szabályozóval |
| Grillrács átmérő: | 0 cm |
| Nagyteljesítményű zóna: | 500 °C |
| Infravörös égő: | Infravörös oldalégővel |
| Hűtőszekrény: | Kémlelőablakos hűtőszekrénnyel |
| Csatlakozótömlő hossza: | 0,6 m |
| Hátsó égő teljesítménye: | 0 kW |
| Mosogató: | Mosogatóval |
| Alsó szekrény: | Alsó szekrénnyel |
| Falvastagság (mm): | 0 mm |
| Korpusz anyaga: | Fém |
| Grill típus: | Gázgrill |
| Érz. alkalmazási hely: | Kertbe |
| Mobilitás: | Görgőkkel |
| max. vendégszám (steak-ek száma): | 10 |
| Munkamagasság: | 90 cm |
| Közvetett grillezés: | Közvetett grillezés lehetséges |
| Melegítőállvány: | Melegentartó ráccsal |
| Oldalsó polc: | Oldalsó polccal |
| Hátsó égővel: | hátsó égő nélkül |
| Gyújtás: | Piezo gyújtással |
| Grillrács magasságállítása: | Állítható magasságú grillrács nélkül |
| Fedél anyaga: | Fém |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 153,0 kg |
| Magasság: | 112,0 cm |
| Szélesség: | 2,82 m |
| Mélység: | 58,0 cm |
























