Buschbeck Oxford kültéri konyha
Cikkszám 5191648Termékleírás
Cikkszám 5191648
A Buschbeck Oxford kültéri konyha kényelmes felszereltségével és kiváló minőségű rozsdamentes acél anyagával győz meg. A négy nagy teljesítményű rozsdamentes acél égővel könnyedén készíthet ízletes hús- vagy halételeket, míg az oldalsó forralón további ételeket készíthet edényben vagy serpenyőben. A praktikus kémlelőablak és a grillfedélbe beépített hőmérő segítségével teljes mértékben ellenőrizheti és figyelheti grillezett ételeit. A grill alatti két fiókban élelmiszerek, serpenyők vagy egyéb tartozékok tárolhatók, így könnyen elérhető közelségben vannak. A csatlakozótömlő és a gáznyomás-szabályozó is a csomag részét képezi. Amíg például a grillezett étel készül, addig a hűsítő italok számára egy kémlelőablakos hűtőszekrény is rendelkezésre áll. A beépített mosogató teszi teljessé a kültéri konyhát.
- 4 fokozatmentesen szabályozható rozsdamentes acél égő a közvetlen grillezéshez
- Kiváló minőségű rozsdamentes acél grillráccsal
- A rozsdamentes acél melegentartó rács kenyér és baguette pörkölésére is ideális
- Dupla falú rozsdamentes acél burkolat beépített hőmérővel és nagy kémlelőablakkal
- Praktikus oldalsó forraló serpenyős ételekhez vagy szószokhoz
- 12 stabil kerék (6 kerék rögzíthető) és két fogantyú a kényelmes áthelyezéshez
- Praktikus mosogatóval és csapteleppel
- A csatlakozótömlőt (hossza 1,4 m) és a gáznyomás-szabályozót a csomag tartalmazza
- Kémlelőablakos hűtőszekrénnyel
- Forgógombok LED-es világítással
A csomag nem tartalmazza a nyárskészletet és a képen látható dekorációt.
A gyártó adatai
Buschbeck GmbH
Friedrich-Engels-Str. 21
51545 Waldbröl
info@buschbeck.de
4033886160076
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fedél hőmérő: | Fedélhőmérővel |
| Érz. alkalmazási hely: | Erkélyre, kertbe és útközben |
| Mobilitás: | Görgőkkel |
| Közvetett grillezés: | Közvetett grillezés lehetséges |
| Melegítőállvány: | Melegentartó ráccsal |
| Oldalsó polc: | Oldalsó polccal |
| Hátsó égővel: | hátsó égővel |
| Gyújtás: | Piezo gyújtással |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 145,0 kg |
| Magasság: | 119,0 cm |
| Szélesség: | 2,45 m |
| Mélység: | 60,0 cm |




















