LUX orrfűrészlap fához és fémhez 150 mm 2 db
Cikkszám 5115076Termékleírás
Cikkszám 5115076
A LUX TOOLS speciális Variozahn orrfűrészlapja bimetálból készült fogazott lap.Minden fémmaradványokat (szögeket) tartalmazó fatípusra és acélra használható 2,5 mm vastagságtól A tartós minőségű orrfűrészlap a raklapjavítás területén különöse praktikus. Teljes hosszúsága 150 mm, a fogazott hosszúság 130 mm, 1,8 mm és 2,5 mm közötti fogbeosztással.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4028655243012,4007871133802
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Hosszúság: | 150 mm |
| Tartalom: | 2 Darab |
| Alkalmas a következőkre: | Fa, Acél |
| Anyag: | Acél |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 35 g |
| Magasság: | 15,0 cm |
| Szélesség: | 2,5 cm |
| Mélység: | 2 mm |



