Egger Home szegélyléc L345 Achensee tölgy 60 mm x 17 mm hossza 2400 mm
Cikkszám 3284304Termékleírás
Cikkszám 3284304
A padlóval azonos mintázattal kapható Egger Home szegélylécek tökéletes fali csatlakozásról, valamint harmonikus összképről gondoskodnak. Így pillanatok alatt egységes hangulatot teremthet helyiségeiben.
A robusztus lécek MDF anyagból és vízlepergető dekorfóliából készültek. A külön megvásárolható Egger Clipstar rögzítőkapcsokkal könnyen, gyorsan és tisztán felszerelhetők. Ezek lehetővé teszik a kábelek rejtett lefektetését, és hibátlan megjelenést garantálnak.
Minden egyes szegélyléchez kapható a hozzá illő színtónusú belső sarok, külső sarok, végzáró és ősszekötő elem.
A gyártó adatai
EGGER Holzwerkstoffe Wismar GmbH & Co. KG
Am Haffeld 1
23970 Wismar
sc.de@egger.com
9009577152991
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Laminált padló / parketta szegélylécek |
| Típus: | Fóliázott szegélylécek |
| Szerelési technika: | Klipsz |
| Vizes helyiségben használható: | Nem alkalmas nedves helyiségekbe |
| Vastagság: | 17 mm |
| Anyag: | MDF |
| Szín: | Achensee tölgy |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,06 kg |
| Magasság: | 6,0 cm |
| Szélesség: | 1,7 cm |
| Mélység: | 2,40 m |



