Egger szegélyléc L488 Inuvik tölgy 60 mm x 17 mm hosszúság: 2400 mm
Cikkszám 4291738Termékleírás
Cikkszám 4291738
Az Egger szegélylécek a padlóval azonos mintázatú színben kaphatók, és szép fali csatlakozásról, valamint harmonikus fektetésről gondoskodnak. Így a helyiségekben azonnal egységes hangulatot teremthetünk.
A strapabíró lécek MDF-ből és víztaszító dekorfóliából készültek. Egyszerűen, gyorsan és tisztán, a külön kapható Egger Clipstar rögzítő klipszekkel rögzíthetők. Ezek rejtett kábelfektetést tesznek lehetővé, és makulátlan megjelenésről gondoskodnak.
Minden egyes szegélyléchez kapható hozzá illő színtónusú belső sarok, külső sarok, végzáró és összekötőelem.
A gyártó adatai
EGGER Holzwerkstoffe Wismar GmbH & Co. KG
Am Haffeld 1
23970 Wismar
sc.de@egger.com
9010173321896
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Laminált padló / parketta szegélylécek |
| Típus: | Fóliázott szegélylécek |
| Szerelési technika: | Klipsz |
| Vizes helyiségben használható: | Nem alkalmas nedves helyiségekbe |
| Vastagság: | 17 mm |
| Anyag: | MDF |
| Szín: | Tölgy |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,06 kg |
| Magasság: | 6,0 cm |
| Szélesség: | 1,7 cm |
| Mélység: | 2,40 m |



