Lábazati profil átlátszó 16 mm x 3 mm hosszúság 2500 mm
Cikkszám 5119904Termékleírás
Cikkszám 5119904
Ez az átlátszó lábazati profil különösen alkalmas konyhákba szigetelő zárólécként.
A gyártó adatai
Döllken Sp. z o.o.
K.K. Baczyńskiego 25E
41023 Sosnowiec
biuro@doellken-profiles.com
4004616025453
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Problémamegoldó |
| Típus: | Műanyag szegélylécek |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Vastagság: | 30 mm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 100 g |
| Magasság: | 3,0 cm |
| Szélesség: | 2,0 cm |
| Mélység: | 2,50 m |



