OBI szegélyléc 60 mm x 20 mm x 2600 mm tölgy
Cikkszám 3229697Termékleírás
Cikkszám 3229697
A kiváló minőségű szegélylécek optimális és megjelenésben harmonikus átmenetet biztosítanak a padló és a fal között. A tökéletesen harmonikus mintázatú szegélylécek rögzítő klipszek segítségével gyorsan és egyszerűen rögzíthetők.
Hordozóanyag: HDF
Rögzítési technológia: rögzítő klipszek
Az OBI Webáruház kínálatában további szegélylécek és azokkal harmonizáló laminált padlók széles választéka található.
Az ábrán látható dekoráció nem része a csomagnak.
A gyártó adatai
Kaindl Flooring GmbH
Kaindlstrasse 2
5071 Wals / Salzburg
c.mayer@kaindl.com
9006936035353
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Laminált padló / parketta szegélylécek |
| Típus: | Fóliázott szegélylécek |
| Szerelési technika: | Klipsz |
| Vizes helyiségben használható: | Nem alkalmas nedves helyiségekbe |
| Szín: | Tölgy |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,23 kg |
| Magasság: | 6,0 cm |
| Szélesség: | 2,60 m |
| Mélység: | 2,0 cm |













