OBI szegélyléc mandulafenyő 40 mm x 20 mm x 2600 mm
Cikkszám 2752715Termékleírás
Cikkszám 2752715
Az OBI mandulafenyő szegélyléc kiváló minőségű megmunkálásával és harmonikus kialakításával győz meg. Ideális átmenetet biztosít a padló és a fal között. A padlóburkolat optikai potenciálja csak egy megfelelő szegélyléccel bontakozik ki teljesen.
Praktikus és egyszerűen felszerelhető
A szegélylécek a rögzítőklipszekkel nagyon egyszerűen rögzíthetők. Így a munka könnyen és tisztán végezhető. A szegélylécek emellett egy belső kábelcsatornával is rendelkeznek. Így a helyiségben futó kábelek könnyen tárolhatók és kifelé nem láthatók. A csomag egy 2,6 m hosszú szegélylécet tartalmaz. A léc más színekben és anyagokban is kapható.
A gyártó adatai
Kaindl Flooring GmbH
Kaindlstrasse 2
5071 Wals / Salzburg
c.mayer@kaindl.com
9006936016642
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Laminált padló / parketta szegélylécek |
| Típus: | Fóliázott szegélylécek |
| Szerelési technika: | Klipsz |
| Vizes helyiségben használható: | Nem alkalmas nedves helyiségekbe |
| Szín: | Egyéb |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 702 g |
| Magasság: | 4,0 cm |
| Szélesség: | 2,60 m |
| Mélység: | 2,0 cm |
Az ábrán látható, összeszereléshez szükséges tartozékok nem részei a szállítási terjedelemnek.
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.





