Szegélyléc 50 mm x 18 mm x 2600 mm Fresco tölgy
Cikkszám 4290102Termékleírás
Cikkszám 4290102
Ezek a klipszes szegélylécek minden padlót tökéletesen zárnak le. Így a helyiségekben egy pillanat alatt egységes és harmonikus hangulatot teremthetünk. Könnyen felhelyezhetők, és minden egyenes alakú fafajtához illő változatban kaphatók.
A gyártó adatai
Kaindl Flooring GmbH
Kaindlstrasse 2
5071 Wals / Salzburg
c.mayer@kaindl.com
9006936057713
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Laminált padló / parketta szegélylécek |
| Típus: | MDF díszlécek |
| Szerelési technika: | Klipsz |
| Vizes helyiségben használható: | Nem alkalmas nedves helyiségekbe |
| Vastagság: | 18 mm |
| Anyag: | MDF |
| Szín: | Tölgy |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,16 kg |
| Magasság: | 5,0 cm |
| Szélesség: | 2,60 m |
| Mélység: | 1,8 cm |





