Szegélyléc 58 mm x 18 mm x 2600 mm tölgy
Cikkszám 4307187Termékleírás
Cikkszám 4307187
A kiváló minőségű szegélylécek tökéletes és megjelenésében is harmonikus átmenetet biztosítanak a padló és a fal között. A tökéletesen harmonikus mintázatú szegélylécek rögzítő klipszek segítségével gyorsan és egyszerűen rögzíthetők.
Hordozóanyag: MDF
Rögzítési technológia: rögzítő klipszek
A gyártó adatai
Kaindl Flooring GmbH
Kaindlstrasse 2
5071 Wals / Salzburg
c.mayer@kaindl.com
9006936057928
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Laminált padló / parketta szegélylécek |
| Típus: | Fóliázott szegélylécek |
| Szerelési technika: | Klipsz |
| Vizes helyiségben használható: | Nem alkalmas nedves helyiségekbe |
| Vastagság: | 18 mm |
| Anyag: | Műanyag, MDF |
| Szín: | Bézs tölgy |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,16 kg |
| Magasság: | 5,0 cm |
| Szélesség: | 2,60 m |
| Mélység: | 1,8 cm |



