Átvezető profil alumínium Clipstech 33 mm x 1 m bükk
Cikkszám 2806438Termékleírás
Cikkszám 2806438
Az eloxált alumíniumból készült Clipstech átvezető profil a két azonos magasságban lévő padlóburkoló lap közötti fuga tartós áthidalására szolgál és kiegyenlíti a két padlóburkoló lap közötti enyhe szintkülönbséget akár 10 mm-ig.
A gyártó adatai
Mellerud Chemie GmbH
Bernhard-Röttgen-Waldweg 20
41379 Brüggen
service@mellerud.de
4001116880841
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Vastagság: | 8 mm |
| Típus: | Átmeneti profil |
| Alkalmazási terület: | Laminált padló / parketta szegélylécek |
| Vizes helyiségben használható: | Nem alkalmas nedves helyiségekbe |
| Szerelési technika: | Klipsz |
| Anyag: | Alumínium |
| Szín: | Alumínium |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 156 g |
| Magasság: | 10 mm |
| Szélesség: | 3,3 cm |
| Mélység: | 100,0 cm |



