Egger külső sarok kocka 6 cm tölgy Cappuccino 2 db
Cikkszám 5286067Termékleírás
Cikkszám 5286067
A kocka alakú Egger külső sarok vizuálisan tökéletesen illeszkedik a szegélyléc mintázatához, és optimális átmenetet biztosít a fal külső sarkainál lévő lécek között, megvédi a réseket például a nedvesség vagy az ütések okozta sérülésektől, ugyanakkor harmonikus összképet biztosít. A szegélyléc felszerelése gérvágás nélkül végezhető.
A külső sarok tökéletesen illeszkedik a 6 cm-es Egger dekor szegélyléchez, és harmonikus átmenetet tesz lehetővé a fal külső sarkainál. Az egyszerű felszerelésnek köszönhetően a külső sarok könnyen rögzíthető a szegélylécre helyezve, ezáltal lehetővé válik a gyors és egyszerű összeszerelés. Minden csomag két darabot tartalmaz, ami lehetővé teszi a hatékony és egyenletes felszerelést.
A gyártó adatai
EGGER Holzwerkstoffe Wismar GmbH & Co. KG
Am Haffeld 1
23970 Wismar
sc.de@egger.com
9010897253947
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Vastagság: | 16 mm |
| Típus: | Külső sarkok |
| Alkalmazási terület: | Padlószegély |
| Vizes helyiségben használható: | Nem alkalmas nedves helyiségekbe |
| Szerelési technika: | Feltűzés |
| Anyag: | Műanyag |
| Szín: | Barna |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 10 g |
| Magasság: | 5,9 cm |
| Szélesség: | 7 mm |
| Mélység: | 1,6 cm |







