Műanyag sarokprofil 20 mm x 20 mm x 2500 mm szürke
Cikkszám 5085212Termékleírás
Cikkszám 5085212
Külső- és belső sarokként is használható műanyag profil.
A gyártó adatai
Döllken Profiles GmbH
Industriestraße 1
59199 Bönen
info@doellken-profiles.com
4004616463293
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Vastagság: | 1 mm |
| Típus: | Sarokprofilok |
| Alkalmazási terület: | Univerzális |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Szerelési technika: | Csavarozás /szegelés/ragasztás |
| Anyag: | Műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 154 g |
| Magasság: | 2,50 m |
| Szélesség: | 2,0 cm |
| Mélység: | 2,0 cm |





