Műanyag sarokprofil 40 mm x 40 mm x 2500 mm szürke
Cikkszám 5085238Termékleírás
Cikkszám 5085238
Külső- és belső sarokként is használható műanyag profil.
A gyártó adatai
Döllken Profiles GmbH
Industriestraße 1
59199 Bönen
info@doellken-profiles.com
4004616463330
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Típus: | Takaróléc |
| Alkalmazási terület: | Funkcionális lécek |
| Vizes helyiségben használható: | Alkalmas nedves helyiségekbe |
| Szerelési technika: | Szegelés/ragasztás |
| Anyag: | PVC |
| Szín: | Szürke |
| Tűz viselk. oszt. EN 13501-1 szerint: | Szokásosan gyúlékony (A2fl,Bfl,Cfl,Dfl,Dfl,Efl) |
| Tartóssági osztály az EN 350-2 szerint: | Tartós (2) |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 420 g |
| Magasság: | 4,0 cm |
| Szélesség: | 4,0 cm |
| Mélység: | 2,50 m |









