Kárpitszeg 2 mm x 20 mm kékített 900 gramm 150 darab
Cikkszám 4662805Termékleírás
Cikkszám 4662805
A dekoratív kárpitszeg támogatja Önt a kárpitozott bútorok gyártása, restaurálása és felújítása során. Szegélydíszek, szalagok vagy kárpitanyagok rögzítésére székekhez, kanapékhoz és vászonképkeretekhez. Ellenálló, kékített acélból készült, amely nem érzékeny a kalapácsütésekre. Ennek köszönhetően a feje nem törik le. A széles fej ugyanakkor lehetővé teszi az alszerkezeten való szilárd rögzítést és megakadályozza a vékony anyagok kiszakadását. A sötét-ezüstszínű felület decensen és elegánsan illeszkedik a munkadarabba. Alkalmas keményfába, vászonképkeretekbe vagy falba. A tűzőszög átmérője 2 mm, hossza: 20 mm. A csomag 150 darabot tartalmaz, teljes tömege 900 g.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874866646
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Gyeptrágya: | Acélszögek |
| Körmök anyaga: | Acél |
| Fej: | Lapos fejű |
| Felület: | Kékített |
| A csomagolás tartalma: | 150 Darab |
| A csomagolás tartalma: | 900 g |
| Átmérő: | 2 mm |
| Megfelelő szerszám: | Kalapács |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 90 g |
| Magasság: | 2,0 cm |
| Szélesség: | 2 mm |
| Mélység: | 2 mm |





