OBI fedőrács alumínium 150 mm x 150 mm fehér
Cikkszám 2986024Termékleírás
Cikkszám 2986024
A 150 mm x 150 mm-es OBI alumínium fedőrács fali nyílások lezárására alkalmas. -25 °C és +200 °C között ellenáll a hőmérsékleti viszonyoknak.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873672583,4007873971426
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szellőzőrács típusa: | Fedőrács |
| Alkalmazási terület: | Külső |
| Átmérő: | 150 mm |
| Szín: | Fehér |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 83 g |
| Magasság: | 1,3 cm |
| Szélesség: | 15,0 cm |
| Mélység: | 15,0 cm |









