Curver "Pacific Flip Bin" billenő fedeles szemetes 9 l - fekete / ezüst
Cikkszám 5031554Termékleírás
Cikkszám 5031554
A Flip bin sorozat szemeteskukái tökéletesen működnek a szelektív hulladékgyűjtésben. A kézzel nyitható fedél láthatatlanná teszi a kosár tartalmát, és megakadályozza a kellemetlen szagok kijutását. Ezenkívül a kukák 80%-ban újrahasznosított anyagból készülnek. Kétféleképpen nyitható fedele. A teteje könnyen levehető így könnyítve meg a szemeteszsák cseréjét. Vékony formájának köszönhetően szűk helyen is elfér. Könnyen tisztítható.
A gyártó adatai
KETER Poland Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 212 A
02-486 Warsaw
gpsr.ketereu@keter.com
3253922170161
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus szemetesek: | Álló szemetesek |
| Űrtartalom: | 9 l |
| Nyitási mód: | Érzékelő |
| Korpusz anyaga: | Műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 400 g |
| Magasság: | 35,0 cm |
| Szélesség: | 18,9 cm |
| Mélység: | 23,5 cm |









