Curver pedálos szemetes 25 l - Luna / Világosluna
Cikkszám 5031547Termékleírás
Cikkszám 5031547
A pedálos szemetes olyan megoldás, amely minden térben tökéletesen működik. A szemetes kinyitásához nem kell megérinteni a fedelet, csak nyomja meg a nyitó lábpedált. Ez a funkció rendkívül fontos, különösen nyilvános helyeken és amikor tele van a kezünk. A szemetes kiváló minőségű műanyagból készült. A fedél elfedi a kosár tartalmát, és megakadályozza a szagok kijutását. Belső, kivehető kosárral rendelkezik. Könnyen tisztítható.
A gyártó adatai
KETER Poland Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 212 A
02-486 Warsaw
gpsr.ketereu@keter.com
3253923956214
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus szemetesek: | Álló szemetesek |
| Űrtartalom: | 25 l |
| Nyitási mód: | Lábpedál |
| Korpusz anyaga: | Műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,18 kg |
| Magasság: | 41,0 cm |
| Szélesség: | 36,0 cm |
| Mélység: | 36,0 cm |





