Curver Ready to Collect szelektív hulladékgyűjtő 5 l füst szürke
Cikkszám 4883369Termékleírás
Cikkszám 4883369
A Ready to Collect ideális szeketívgyűjtési megoldás otthonában! Moduláris és rendkívül funkcionális, a Ready to Collect termékcsalád friss és modern újrahasznosított színpalettával rendelkezik, amely bármelyik konyhába, helyiségbe vagy garázsba beleillik. Akár falra vagy szekrényre is felakaszthatóak az opcionális fali moduloknak köszönhetően. A kuka felemeléséhez, cipeléséhez és ürítéséhez egy nagy hátsó fogantyú és egy kényelmes alsó markolat megkönnyíti a mindennapi használatot.
A gyártó adatai
KETER Poland Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 212 A
02-486 Warsaw
gpsr.ketereu@keter.com
3253922100106
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus szemetesek: | Szemetesvödör |
| Űrtartalom: | 5 l |
| Nyitási mód: | Érzékelő |
| Korpusz anyaga: | Műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 375 g |
| Magasság: | 20,3 cm |
| Szélesség: | 18,6 cm |
| Mélység: | 25,0 cm |





